-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Протипожежне обладнання (крани, засувки, гайки пожежні, рукава)
Тендер Prozorro UA-2020-11-23-002796-a
Торги не відбулися
445 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 229.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 229.75 UAH
Номер:
32351b5b942b4c149f2edc991cb4b11b
Внутрішній номер закупівлі:
7339639
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-23-002796-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Додаткова контактна особа:
Безотосний Олександр Миколайович +38 095 921 96 71
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Махортов Олег Юрьевич 380953264451 pu_tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
445 950.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 229.75 UAH
Період уточнення:
23.11.2020 16:44 - 15.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2020 16:44 - 25.12.2020 18:00
Період прекваліфікації:
з 25.12.2020 18:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУмови оплати – протягом 30 календарних днів за фактом постачання узгодженої партії товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кран пожежний Ду=70мм (або еквівалент)
Кількість
466 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Засувка пожежна Ду=150мм Ру=1,5МПа (або еквівалент)
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Засувка пожежна Ду=100мм Ру=1,5МПа (або еквівалент)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Гайка пожежна рукавна ГР-70 (або еквівалент)
Кількість
277 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Гайка пожежна муфтова ГМ-70 (або еквівалент)
Кількість
320 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Ствол пожежний зі сприском ф 19мм (або еквівалент)
Кількість
430 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Рукав пожежний L=20м, ф 66мм (або еквівалент)
Кількість
316 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЄРМАК ГАЛИНА РОМАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2346814487
-
Контактна особа:
Єрмак Галина 380936262463 GALYNAYERMAK@GMAIL.COM
-
Адреса:
53210, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, 53210, Дніпропетровська обл., місто Нікополь, ВУЛИЦЯ ІРТИШСЬКА, будинок 95
Початкова пропозиція
418 794.00 UAH з ПДВ /
418 794.00 UAH з ПДВ
418 794.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
32
Скарги
0