-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Протипожежне обладнання (крани, засувки, гайки пожежні, рукава)
Тендер Prozorro UA-2020-11-23-002796-a
Торги не відбулися
445 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 229.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 229.75 UAH
Період уточнення:
23.11.2020 16:44 - 15.12.2020 00:00
Відповідь надана
Технічне завдання
Номер:
f8a693ac3e7041fe866d7add84a21e55
Дата опублікування:
30.11.2020 11:01
Опис:
Згідно тендерної документації не недані технічні вимоги до рукавів пожежних напірних 66 мм.
Просимо надати дакі вимоги.
Відповідь:
Доброго дня, дякуємо за питання! Найближчим часом буде розглянуто це питання та за необхідністю будуть внесені зміни до тендерної документації
Дата відповіді:
02.12.2020 11:01