-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Саморятівники ізолюючі
Тендер Prozorro UA-2020-11-27-004390-a
Торги не відбулися
18 374 763.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 91 873.82 UAH
мін. крок: 0.5% або 91 873.82 UAH
Номер:
8fab21819afe4d0290a794febff05acc
Внутрішній номер закупівлі:
7432333
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-27-004390-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Додаткова контактна особа:
Безотосний Олександр Миколайович +38 095 921 96 71
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Махортов Олег Юрьевич 380953264451 pu_tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 374 763.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
91 873.82 UAH
Період уточнення:
27.11.2020 15:08 - 19.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2020 15:08 - 29.12.2020 16:00
Період прекваліфікації:
29.12.2020 16:01 - 22.01.2021 00:00
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписУмови оплати – 100% передоплата протягом 10 робочих днів з моменту виставлення рахунку Постачальником згідно заявці на постачання товару.
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Саморятівник ізолюючий типу ШСС-1П (або еквівалент)
Кількість
1376 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Саморятівник ізолюючий учбовий типу ШСС-1Т2 (або еквівалент)
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Регенеративні патрони до учбового саморятівника типу ШСС-1Т2 (або еквівалент)
Кількість
2096 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВАМЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40027997
-
Контактна особа:
Гальченко Оксана 380660653096, 380660653096 avamet@protonmail.com
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ВУЛИЦЯ МІЧУРІНА, будинок 4, офіс 14
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
16.01.2021 09:47
Документи
17
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТАРІС БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43809247
-
Контактна особа:
Юнак Максим 380639347071, 380639347071 antarisbud8@gmail.com
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Качалова, будинок 1, офіс 8
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
16.01.2021 09:48
Документи
19
Скарги
0