• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Саморятівники ізолюючі

Оголошено тендер

18 374 763.00 UAH
Номер: 5b25a27c5592492f9ceb2f9668ca425b
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-27-002370-c
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Очікувана вартість: 18 374 763.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Саморятівники ізолюючі
Примітки: 93292, Луганська обл., м. Гірське, вул. І. Данькова, 21
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Дата опублікування: 27.11.2020 14:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума18 374 763.00 UAH