-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Стрічка конвеєрна ШР 800×1000×4 (або еквівалент)- ID: UA-2021-03-06-000164-b
- Дата створення : 06.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8944785
АТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект шестернь CF-90- ID: UA-2021-01-11-003924-a
- Дата створення : 11.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8116252
АТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Стрічка конвеєрна ШР-1000×1600 EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)- ID: UA-2020-08-08-000111-a
- Дата створення : 08.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5857352
АТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Стрічка конвеєрна ШР 800×1000×4 (або еквівалент)- ID: UA-2020-05-21-003922-b
- Дата створення : 21.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5057192
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Стрічка конвеєрна ШР 800-800-4-EP-200-4,0/2,0-ТГ-У5 (або еквівалент)- ID: UA-2020-03-03-001158-b
- Дата створення : 03.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4585455
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Стрічка конвеєрна ШР-1000-1600-4-EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)- ID: UA-2020-03-03-005262-a
- Дата створення : 03.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4585344
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Стрічка конвеєрна ШР-1000-1600-4-EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)- ID: UA-2019-01-16-001798-b
- Дата створення : 16.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3136473
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ролик МДК (без бандажа)- ID: UA-2019-01-24-003094-b
- Дата створення : 24.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2900117
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Стрічка конвеєрна- ID: UA-2018-07-18-000165-a
- Дата створення : 18.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2437099
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Cтрічка конвеєрна ШР-1000-1600-4-EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)- ID: UA-2018-07-27-000091-c
- Дата створення : 27.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2309045
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка шахтна 2ШТК 200 800 мм (б/в)- ID: UA-2018-06-27-000247-c
- Дата створення : 27.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2129419
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Стрічки конвеєрні- ID: UA-2018-05-06-000004-a
- Дата створення : 06.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2098620
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Стрічки конвеєрні- ID: UA-2018-02-14-002591-c
- Дата створення : 14.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1882310
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Стрічка конвеєрна ШГВЗ 1000×1600/5-ЛП6/3,5VУ5 (або еквівалент)- ID: UA-2018-02-14-000679-a
- Дата створення : 14.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1755953
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Стрічки конвеєрні - 2 лоти- ID: UA-2017-07-10-000346-a
- Дата створення : 10.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1069653
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -