• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Стрічка конвеєрна ШР 800-800-4-EP-200-4,0/2,0-ТГ-У5 (або еквівалент)

Джерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства), а у разі виділення фінансування - кошти Державного бюджету України

Завершена

3 200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 000.00 UAH
Номер: da504b0a0a084da28106a352e19887fb
Внутрішній номер закупівлі: 4585455
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-03-03-001158-b   
Замовник: ПАТ Лисичанськвугілля
Контактна особа: Волик Віта Віталіївна +380676570841 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 16 000.00 UAH
Період уточнення: 03.03.2020 19:15 - 10.03.2020 19:19
Період прийому пропозицій: 03.03.2020 19:15 - 20.03.2020 19:19
Аукціон: 23.03.2020 15:01 - 23.03.2020 15:34
Період кваліфікації: 23.03.2020 15:34 - 09.04.2020 19:13
Період завантаження договору: 09.04.2020 19:13 - 29.04.2020 19:13
Умови оплати:
поставка товару - 30%
поставка товару - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стрічка конвеєрна ШР 800-800-4-EP-200-4,0/2,0-ТГ-У5 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини
Кількість 1000 метри
Період постачання до 28.12.2020
Місце постачання 93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Малиновського,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АКВІТЕНС"

Оскарження: 09.04.2020 19:13 - 20.04.2020 00:00
Початкова пропозиція 2 928 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.04.2020 19:13
Документи 47
Скарги 0
ТОВ ЛІДЕР ПРОМСНАБ"
Початкова пропозиція 2 652 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 183 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 6
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНТЕКО"
Початкова пропозиція 3 198 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 196 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 2
Скарги 0
ТОВ "ПРОМВОКС"
Початкова пропозиція 2 600 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 600 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 35
Скарги 0

Контракти

Номер: c4e47eb9c25943328aed2806aa70d995
Ідентифікатор договору: UA-2020-03-03-001158-b-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АКВІТЕНС"
Номер договору: № 06-530
Сума договору: 2 000 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 666 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.04.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Дата підписання: 21.04.2020 00:00
Статус:
Підписаний
PDF
Договір.PDF
PDF
Додаткова угода _ 2.PDF
doc
Повідомлення про внесення змін.doc
p7s
sign.p7s