-
Відкриті торги
-
КЕП
Стрічка конвеєрна ШР 800-800-4-EP-200-4,0/2,0-ТГ-У5 (або еквівалент)
Оголошено тендер
3 200 000.00
UAH
Номер:
cfa2fda1c89842288865e6ca76f5e630
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-03-012393-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
Замовник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
Очікувана вартість:
3 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стрічка конвеєрна ШР 800-800-4-EP-200-4,0/2,0-ТГ-У5 (або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частини
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.03.2020 19:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стрічка конвеєрна ШР 800-800-4-EP-200-4,0/2,0-ТГ-У5 (або еквівалент)
Кількість
1000 метри
Період постачання
до 28.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДжерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства), а у разі виділення фінансування - кошти Державного бюджету України
Сума3 200 000.00 UAH