-
Відкриті торги
-
КЕП
Стрічка конвеєрна ШР 800-800-4-EP-200-4,0/2,0-ТГ-У5 (або еквівалент)
2 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c4e47eb9c25943328aed2806aa70d995
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-03-001158-b-c1
Замовник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380676570841 tenderlu@ukr.net
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АКВІТЕНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40758546
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АКВІТЕНС" +38050-409-00-94 0504090094@UKR.NET http://akvitens.com.ua
-
Адреса:
Україна, 61166, Харківська обл., місто Харків, Дзержинський район, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 40, офіс 515 А
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 06-530
Дата підписання:
21.04.2020 00:00
Період дії договору:
21.04.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Сума договору:
2 000 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 333 333.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стрічка конвеєрна ШР 800-800-4-EP-200-4,0/2,0-ТГ-У5 (або еквівалент)
Кількість
1000 метри
Період постачання
до 28.12.2020
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
f45da5a254c04cae9cd6c2bae4785144
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
№ 2
Дата внесення змін до договору:
31.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано