-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Стрічка конвеєрна ШР-1000-1600-4-EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2019-01-16-001798-b
Завершена
4 185 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 925.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 925.00 UAH
Номер:
daf87b6c3c8644fdb4deff80ae4cf466
Внутрішній номер закупівлі:
3136473
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-16-001798-b
Замовник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380676570841 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 185 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 925.00 UAH
Період уточнення:
16.01.2019 19:11 - 22.01.2019 19:15
Період прийому пропозицій:
16.01.2019 19:11 - 01.02.2019 19:15
Аукціон:
04.02.2019 11:16 - 04.02.2019 11:49
Період кваліфікації:
04.02.2019 11:49 - 04.03.2019 16:54
Період завантаження договору:
04.02.2019 11:49 - 24.02.2019 11:49
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стрічка конвеєрна ШР-1000-1600-4-EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)
Кількість
900 метри
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АКВІТЕНС"
Оскарження: 04.02.2019 11:49 - 15.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40758546
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АКВІТЕНС" +38050-409-00-94 0504090094@UKR.NET http://akvitens.com.ua
-
Адреса:
Україна, 61166, Харківська обл., місто Харків, Дзержинський район, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 40, офіс 515 А
Оскарження: 04.02.2019 11:49 - 15.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
3 672 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 672 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.03.2019 16:54
Документи
32
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "А.Р.І.С.-УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38381982
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "А.Р.І.С.-УКРАЇНА" +380675708718 aris@rambler.ru
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61001, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 18, кімната 503
Початкова пропозиція
3 915 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 915 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕРЛАЙТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30487486
-
Контактна особа:
Білаш Сергій Анатолійович 380504701214, arlite2018@list.ru
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вул. Ярославів Вал, буд 33 Б, поверх № 3
Початкова пропозиція
4 139 208.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 107 708.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬФА НТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40800660
-
Контактна особа:
Яманко Павло Максимович 380995073668, 380995073668 yamanko97@inbox.ru
-
Адреса:
04213, Україна, Київська область, Київ, проспект Героїв Сталінграду, будинок 65-Б
Початкова пропозиція
4 144 725.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 113 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
4a8c143a42fd4d93a58e068d6ef1a08d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-16-001798-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АКВІТЕНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40758546
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АКВІТЕНС" +38050-409-00-94 0504090094@UKR.NET http://akvitens.com.ua
-
Адреса:
Україна, 61166, Харківська обл., місто Харків, Дзержинський район, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 40, офіс 515 А
Номер договору:
№ 06-479
Сума договору:
3 672 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 060 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.03.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
18.03.2019 00:00
Статус:
Розірваний