-
Відкриті торги
-
КЕП
Стрічка конвеєрна ШР-1000-1600-4-EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)
3 672 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4a8c143a42fd4d93a58e068d6ef1a08d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-16-001798-b-b1
Замовник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380676570841 tenderlu@ukr.net
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АКВІТЕНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40758546
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АКВІТЕНС" +38050-409-00-94 0504090094@UKR.NET http://akvitens.com.ua
-
Адреса:
Україна, 61166, Харківська обл., місто Харків, Дзержинський район, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 40, офіс 515 А
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 06-479
Дата підписання:
18.03.2019 00:00
Період дії договору:
18.03.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
3 672 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 612 000.00 UAH)
Причини розірвання договору:
Закінчився термін дії договору
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стрічка конвеєрна ШР-1000-1600-4-EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)
Кількість
900 метри
Період постачання
до 31.12.2019