• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Cтрічка конвеєрна ШР-1000-1600-4-EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)

Завершена

3 825 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 125.00 UAH
Номер: ab299be7240b45bc9d2e24b9fb93e5a4
Внутрішній номер закупівлі: 2309045
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-27-000091-c   
Замовник: ПАТ Лисичанськвугілля
Контактна особа: Волик Віта Віталіївна +380669270035 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 3 825 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 19 125.00 UAH
Період уточнення: 27.07.2018 10:13 - 03.08.2018 10:17
Період прийому пропозицій: 27.07.2018 10:13 - 13.08.2018 10:17
Аукціон: 14.08.2018 13:27 - 14.08.2018 13:48
Період кваліфікації: 14.08.2018 13:48 - 16.08.2018 16:50
Період завантаження договору: 14.08.2018 13:48 - 03.09.2018 13:48

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Cтрічка конвеєрна ШР-1000-1600-4-EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини
Кількість 900 метри
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Малиновського,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕРЛАЙТ"

Оскарження: 14.08.2018 13:48 - 27.08.2018 00:00
Початкова пропозиція 3 753 405.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 734 280.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.08.2018 16:50
Документи 31
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬФА НТ"
Початкова пропозиція 3 756 780.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 737 655.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 24
Скарги 0

Контракти

Номер: 00497d58e3a0470384716de75575da46
Ідентифікатор договору: UA-2018-07-27-000091-c-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕРЛАЙТ"
Номер договору: 06-459
Сума договору: 3 734 280.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.08.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 27.08.2018 00:00
Статус:
Підписаний
PDF
Договір.PDF
p7s
sign.p7s