• Відкриті торги
  • КЕП

Cтрічка конвеєрна ШР-1000-1600-4-EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)

3 734 280.00 UAH з ПДВ
Номер: 00497d58e3a0470384716de75575da46
Ідентифікатор договору: UA-2018-07-27-000091-c-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕРЛАЙТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Номер договору: 06-459
Дата підписання: 27.08.2018 00:00
Період дії договору: 27.08.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 3 734 280.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 734 280.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Cтрічка конвеєрна ШР-1000-1600-4-EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини
Кількість 900 метри
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Малиновського,1 На карті