-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Стрічка конвеєрна ШР-1000×1600 EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2020-08-08-000111-a
Джерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства), а у разі виділення фінансування - кошти Державного бюджету України. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції – українська (відповідно до ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі»)
Завершена
3 840 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 200.00 UAH
Номер:
479546b9de334d578196b555e715cdc0
Внутрішній номер закупівлі:
5857352
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-08-000111-a
Замовник:
АТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380676570841 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 840 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
19 200.00 UAH
Період уточнення:
08.08.2020 13:38 - 14.08.2020 13:43
Період прийому пропозицій:
08.08.2020 13:38 - 24.08.2020 13:43
Аукціон:
25.08.2020 15:33 - 25.08.2020 15:54
Період кваліфікації:
25.08.2020 15:54 - 21.09.2020 16:49
Період завантаження договору:
21.09.2020 16:49 - 11.10.2020 16:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описпротягом 30 календарних днів з моменту постачання товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стрічка конвеєрна ШР-1000×1600 EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)
Кількість
800 метри
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
93191, Україна, Луганська область, м. Привілля, ВП "Шахта ім. Г.Г. Капустіна"
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АКВІТЕНС"
Оскарження: 21.09.2020 16:49 - 02.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40758546
-
Контактна особа:
Сергій Петренко +380504090094 0503039955@ukr.net
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 40, офіс 515 А
Оскарження: 21.09.2020 16:49 - 02.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
3 342 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 196 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.09.2020 16:49
Документи
48
Скарги
0
ТОВ ЛІДЕР ПРОМСНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37434048
-
Контактна особа:
Аверін Євген Леонідович +380629405048 lps2011@bk.ru http://www.lps2011.com.ua
-
Адреса:
87553, Україна, Донецька область, Маріуполь, Ушакова, 6
Початкова пропозиція
3 624 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 280 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
b6f5741275b345f997ca4a4cc808bed7
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-08-000111-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АКВІТЕНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40758546
-
Контактна особа:
Сергій Петренко +380504090094 0503039955@ukr.net
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 40, офіс 515 А
Номер договору:
№ 06-556
Сума договору:
3 196 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 664 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.10.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Дата підписання:
05.10.2020 00:00
Статус:
Підписаний