-
Відкриті торги
-
КЕП
Стрічка конвеєрна ШР-1000×1600 EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)
3 196 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
b6f5741275b345f997ca4a4cc808bed7
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-08-000111-a-b1
Замовник:
АТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380676570841 tenderlu@ukr.net
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АКВІТЕНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40758546
-
Контактна особа:
Сергій Петренко +380504090094 0503039955@ukr.net
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 40, офіс 515 А
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 06-556
Дата підписання:
05.10.2020 00:00
Період дії договору:
05.10.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Сума договору:
3 196 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 532 800.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стрічка конвеєрна ШР-1000×1600 EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)
Кількість
800 метри
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
93191, Україна, Луганська область, м. Привілля, ВП "Шахта ім. Г.Г. Капустіна"
На карті
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
b36a86c97f814d66bf8c265244395fb2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження дії договору № 06-556 від 05.10.2020 року відповідно до частини 6 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі»
Номер додаткової угоди:
№ 1
Дата внесення змін до договору:
31.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано