-
Відкриті торги
-
КЕП
Стрічка конвеєрна ШР-1000×1600 EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)
Оголошено тендер
3 840 000.00
UAH
Номер:
2a1d0c44186c4a56b5f1857fcc3179ee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-08-000083-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
АТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 840 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стрічка конвеєрна ШР-1000×1600 EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частини
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
08.08.2020 13:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стрічка конвеєрна ШР-1000×1600 EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)
Кількість
800 метри
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описвласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства), а у разі виділення фінансування - кошти Державного бюджету України
Сума3 840 000.00 UAH