• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Стрічка конвеєрна ШР-1000-1600-4-EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)

Джерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства), а у разі виділення фінансування - кошти Державного бюджету України

Завершена

3 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Номер: 864a3ac552684dc6a2eeba9b291b9f53
Внутрішній номер закупівлі: 4585344
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-03-03-005262-a   
Замовник: ПАТ Лисичанськвугілля
Контактна особа: Волик Віта Віталіївна +380676570841 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 15 000.00 UAH
Період уточнення: 03.03.2020 18:32 - 10.03.2020 18:36
Період прийому пропозицій: 03.03.2020 18:32 - 20.03.2020 18:36
Аукціон: 23.03.2020 14:34 - 23.03.2020 15:07
Період кваліфікації: 23.03.2020 15:07 - 09.04.2020 19:41
Період завантаження договору: 09.04.2020 19:41 - 29.04.2020 19:41
Умови оплати:
поставка товару - 30%
поставка товару - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стрічка конвеєрна ШР-1000-1600-4-EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини
Кількість 600 метри
Період постачання до 28.12.2020
Місце постачання 93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Малиновського,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АКВІТЕНС"

Оскарження: 09.04.2020 19:41 - 20.04.2020 00:00
Початкова пропозиція 2 507 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 068 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.04.2020 19:41
Документи 47
Скарги 0
ТОВ ЛІДЕР ПРОМСНАБ"
Початкова пропозиція 2 539 998.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 069 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 6
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНТЕКО"
Початкова пропозиція 2 880 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 070 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 2
Скарги 0
ТОВ "ПРОМВОКС"
Початкова пропозиція 2 604 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 604 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 35
Скарги 0

Контракти

Номер: ea2b608bae9a4a56af06e201fed7b0c0
Ідентифікатор договору: UA-2020-03-03-005262-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АКВІТЕНС"
Номер договору: № 06-529
Сума договору: 2 067 120.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 722 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.04.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Дата підписання: 21.04.2020 00:00
Статус:
Підписаний
PDF
Договір.PDF
PDF
Додаткова угода _ 2.PDF
doc
Повідомлення про внесення змін.doc
p7s
sign.p7s