• Відкриті торги
  • КЕП

Стрічка конвеєрна ШР-1000-1600-4-EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)

2 067 120.00 UAH з ПДВ
Номер: ea2b608bae9a4a56af06e201fed7b0c0
Ідентифікатор договору: UA-2020-03-03-005262-a-b1
Замовник: ПАТ Лисичанськвугілля
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АКВІТЕНС"
Класифікатор ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Номер договору: № 06-529
Дата підписання: 21.04.2020 00:00
Період дії договору: 21.04.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Сума договору: 2 067 120.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 344 520.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стрічка конвеєрна ШР-1000-1600-4-EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини
Кількість 600 метри
Період постачання до 28.12.2020
Місце постачання 93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Малиновського,1 На карті

Внесені зміни

    Номер: 2c81e0977bfe4250bc7b4e921dcf53d3
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку
    Номер додаткової угоди: № 2
    Дата внесення змін до договору: 31.12.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Додаткова угода _ 2.PDF
doc
Повідомлення про внесення змін.doc