• Відкриті торги
  • КЕП

Стрічка конвеєрна ШР-1000-1600-4-EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)

Оголошено тендер

3 000 000.00 UAH
Номер: 2b7495644b134d659b257bec749a5c63
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-03-03-002939-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ПАТ Лисичанськвугілля
Замовник: ПАТ Лисичанськвугілля
Очікувана вартість: 3 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стрічка конвеєрна ШР-1000-1600-4-EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.03.2020 18:12

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Стрічка конвеєрна ШР-1000-1600-4-EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини
Кількість 600 метри
Період постачання до 28.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДжерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства), а у разі виділення фінансування - кошти Державного бюджету України
Сума3 000 000.00 UAH