-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Стрічка конвеєрна ШР 800×1000×4 (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2021-03-06-000164-b
Джерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства), а у разі виділення фінансування - кошти Державного бюджету України.
Завершена
4 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 21 000.00 UAH
Номер:
e7101b6ffd30400dba44c411a3333890
Внутрішній номер закупівлі:
8944785
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-06-000164-b
Замовник:
АТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380676570841 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
21 000.00 UAH
Період уточнення:
06.03.2021 23:54 - 12.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2021 23:54 - 22.03.2021 23:59
Аукціон:
23.03.2021 14:27 - 23.03.2021 14:48
Період кваліфікації:
23.03.2021 14:48 - 30.03.2021 15:48
Період завантаження договору:
30.03.2021 15:48 - 19.04.2021 15:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описпротягом 30 календарних днів з дати поставки продукції належної якості на склад Покупця на підставі видаткової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стрічка конвеєрна ШР 800×1000×4 (або еквівалент)
Кількість
1400 метри
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЛІДЕР ПРОМСНАБ"
Оскарження: 30.03.2021 15:48 - 10.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37434048
-
Контактна особа:
Аверін Євген Леонідович +380629405048 lps2011@bk.ru http://www.lps2011.com.ua
-
Адреса:
87553, Україна, Донецька область, Маріуполь, Ушакова, 6
Оскарження: 30.03.2021 15:48 - 10.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
3 523 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 523 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.03.2021 15:48
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0
Приватне підприємство "Техпромсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32049435
-
Контактна особа:
Кокошкін Дмитро Сергійович 380503109912, techpromservice71@gmail.com
-
Адреса:
03067, Україна, Київська область, Київ, вул. Машинобудівна, 37, офіс 411
Початкова пропозиція
4 191 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 191 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
19cdfac5a7d343c1b1e5945ec6db4f94
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-06-000164-b-c1
Постачальник:
ТОВ ЛІДЕР ПРОМСНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37434048
-
Контактна особа:
Аверін Євген Леонідович +380629405048 lps2011@bk.ru http://www.lps2011.com.ua
-
Адреса:
87553, Україна, Донецька область, Маріуполь, Ушакова, 6
Номер договору:
06-611
Сума договору:
3 523 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 936 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.04.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
12.04.2021 00:00
Статус:
Підписаний