-
Відкриті торги
-
КЕП
Стрічка конвеєрна ШР 800×1000×4 (або еквівалент)
3 523 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
19cdfac5a7d343c1b1e5945ec6db4f94
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-06-000164-b-c1
Замовник:
АТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380676570841 tenderlu@ukr.net
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ЛІДЕР ПРОМСНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37434048
-
Контактна особа:
Аверін Євген Леонідович +380629405048 lps2011@bk.ru http://www.lps2011.com.ua
-
Адреса:
87553, Україна, Донецька область, Маріуполь, Ушакова, 6
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Номер договору:
06-611
Дата підписання:
12.04.2021 00:00
Період дії договору:
12.04.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
3 523 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 587 300.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стрічка конвеєрна ШР 800×1000×4 (або еквівалент)
Кількість
1400 метри
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b5c72b802fdc4fa090edcd9a326dd29a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна щодо порядку оплати за товар
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
12.04.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
683e5ee3ad6e45e7aa6cd1ec981e0df4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни щодо порядку оплати за товар
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
12.04.2021 00:00
Статус:
Опубліковано