-
Відкриті торги
-
КЕП
Стрічка конвеєрна ШР 800×1000×4 (або еквівалент)
Оголошено тендер
4 200 000.00
UAH
Номер:
13c1c52d35cb4e01a7293560e003f0db
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-06-000473-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
АТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стрічка конвеєрна ШР 800×1000×4 (або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частини
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
06.03.2021 23:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стрічка конвеєрна ШР 800×1000×4 (або еквівалент)
Кількість
1400 метри
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описвласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства), а у разі виділення фінансування - кошти Державного бюджету України.
Сума4 200 000.00 UAH