-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Стрічки конвеєрні
Тендер Prozorro UA-2018-02-14-002591-c
Торги відмінено
16 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 80 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 80 000.00 UAH
Номер:
ac7fe215e9284b54bcadbf0a37b4f3e4
Внутрішній номер закупівлі:
1882310
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-14-002591-c
Замовник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Додаткова контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380669270035 tenderlu@ukr.net
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380669270035 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
16 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
80 000.00 UAH
Період уточнення:
14.02.2018 15:30 - 17.03.2018 14:35
Період прийому пропозицій:
14.02.2018 15:30 - 27.03.2018 15:35
Період прекваліфікації:
27.03.2018 15:36 - 16.04.2018 00:00
Аукціон:
з 16.04.2018 11:58
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стрічка конвеєрна ШГВЗ 1000×1600/5-ЛП6/3,5VУ5 (або еквівалент)
Кількість
1600 метри
Період постачання
02.04.2018 - 31.12.2018
Стрічка конвеєрна ШГВЗ 1000×800/4-ЛП4/3,5VУ5 (або еквівалент)
Кількість
2900 метри
Період постачання
02.04.2018 - 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
fbacf8f50ca942578b47de868f5e7ec3
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Тендерним комітетом прийнято рішення про відміну торгів відповідно до ч.1 п.2 ст.31 «Закону про публічні закупівлі», а саме: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань закупівель публічних .
Дата опублікування:
16.04.2018 11:28
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬФА НТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40800660
-
Контактна особа:
Яманко Павло Максимович 380995073668, 380995073668 yamanko97@inbox.ru
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, буд. 37-41, офіс 705
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
10.04.2018 14:08
Документи
18
Скарги
0
ТОВ "ВЄВЛАК ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41150086
-
Контактна особа:
Вєхов Павло Миколайович +380990165616 vevlak@ukr.net
-
Адреса:
61166, УКРАЇНА, ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛ, ХАРЬКОВ, УЛ КОЛОМЕНСКАЯ Д. 7А КВ. 3
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
10.04.2018 14:14
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "НКМ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38520499
-
Контактна особа:
Сергій Мофа +380676170434 nkm.tender@gmail.com
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запорiжжя, ПІВНІЧНЕ ШОСЕ, будинок 12
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Прийнято
10.04.2018 14:18
Документи
20
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕРЛАЙТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30487486
-
Контактна особа:
Білаш Сергій Анатолійович 380504701214, arlite2018@list.ru
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, Артема, 49
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Прийнято
10.04.2018 14:28
Документи
18
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "А.Р.І.С.-УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38381982
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "А.Р.І.С.-УКРАЇНА" +380675708718 aris@rambler.ru
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61001, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 18, кімната 503
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
10.04.2018 14:32
Документи
14
Скарги
0