-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Стрічки конвеєрні
Тендер Prozorro UA-2018-02-14-002591-c
Торги відмінено
16 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 80 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 80 000.00 UAH
Період уточнення:
14.02.2018 15:30 - 17.03.2018 14:35
Відповідь надана
Уточнення по маркуванню стрічки.
Номер:
3e0a666bc75b4872a09fb1dc6de0c47a
Дата опублікування:
21.02.2018 12:28
Опис:
Уточніть будь-ласка детальний опис даних стрічок.
Відповідь:
Добрий день! Надаємо відповідь на ваше запитання.
Ширина -1000, розривне зусилля - 800, 4-х шарова, товщина холостої поверхні - 4 мм, товщина робочої поверхні - 3,5 мм
Дата відповіді:
28.02.2018 14:55