• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Стрічки конвеєрні

Торги відмінено

16 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 80 000.00 UAH
Номер: 0a21cd2b6bd1491794235848217f82e1
Внутрішній номер закупівлі: 2098620
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-05-06-000004-a   
Замовник: ПАТ Лисичанськвугілля
Контактна особа: Волик Віта Віталіївна +380669270035 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 16 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 80 000.00 UAH
Період уточнення: 06.05.2018 08:45 - 28.05.2018 08:50
Період прийому пропозицій: 06.05.2018 08:45 - 07.06.2018 08:50
Період прекваліфікації: 07.06.2018 08:55 - 19.06.2018 00:00
Аукціон: 19.06.2018 15:37 - 19.06.2018 15:58
Період кваліфікації: з 19.06.2018 15:58

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стрічка конвеєрна ШР-1000-1600-4-EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини
Кількість 1600 метри
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Малиновського,1 На карті
Стрічка конвеєрна ШР-1000-800-4-EP200-4-2-ТГУ5 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини
Кількість 2900 метри
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Малиновського,1 На карті

Інформація про скасування

Номер: a6920bdf85a24e96908d943a534b786e
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Тендерним комітетом прийнято рішення про відміну торгів відповідно до ч.1 п.2 ст.31 «Закону про публічні закупівлі», а саме: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань закупівель публічних .
Дата опублікування: 19.06.2018 16:34
Статус:
Виконано
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬФА НТ"
Початкова пропозиція 15 449 750.00 UAH з ПДВ /
15 369 750.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
13.06.2018 15:29
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи 24
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕРЛАЙТ"
Початкова пропозиція 15 790 000.00 UAH з ПДВ /
15 710 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
13.06.2018 15:32
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 23
Скарги 0