-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Стрічка конвеєрна ШГВЗ 1000×1600/5-ЛП6/3,5VУ5 (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2018-02-14-000679-a
Торги не відбулися
4 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 21 000.00 UAH
Номер:
c402d50f57ab4e89ab22acb21285de08
Внутрішній номер закупівлі:
1755953
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-14-000679-a
Замовник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380669270035 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
21 000.00 UAH
Період уточнення:
14.02.2018 13:51 - 23.02.2018 13:56
Період прийому пропозицій:
14.02.2018 13:51 - 05.03.2018 13:56
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стрічка конвеєрна ШГВЗ 1000×1600/5-ЛП6/3,5VУ5 (або еквівалент)
Кількість
1000 метри
Період постачання
14.03.2018 - 31.12.2018