-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Стрічки конвеєрні - 2 лоти
Тендер Prozorro UA-2017-07-10-000346-a
Торги не відбулися
3 074 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 5 800.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 5 800.00 UAH
Номер:
e8c17417a8ac4a23b6a1d29359b680cf
Внутрішній номер закупівлі:
1069653
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-10-000346-a
Замовник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергієнко Дмитро Валерійович +380994938816 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 074 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.07.2017 15:29 - 07.08.2017 15:34
Період прийому пропозицій:
10.07.2017 15:29 - 17.08.2017 15:34
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 160 000.00 Стрічка конвеєрна ШГВГ 1000-800-4-ЛП-4,5-3,5 - 400 м2 (або еквівалент)
- Лот №2 ₴1 914 000.00 Стрічка конвеєрна ШГВГ 1000-1600-4-ЛП-4,5-3,5 - 600 м2 (або еквівалент)