-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Стрічка конвеєрна
Тендер Prozorro UA-2018-07-18-000165-a
Завершена
17 425 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 87 125.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 87 125.00 UAH
Номер:
4f801a5e0b5a46aead88fddb76e9c9c8
Внутрішній номер закупівлі:
2437099
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-18-000165-a
Замовник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Додаткова контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380669270035 tenderlu@ukr.net
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380669270035 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
17 425 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
87 125.00 UAH
Період уточнення:
18.07.2018 11:37 - 10.08.2018 11:42
Період прийому пропозицій:
18.07.2018 11:37 - 20.08.2018 11:42
Період прекваліфікації:
20.08.2018 11:43 - 26.08.2018 00:00
Аукціон:
28.08.2018 11:29 - 28.08.2018 11:50
Період кваліфікації:
28.08.2018 11:50 - 21.09.2018 15:02
Період завантаження договору:
28.08.2018 11:50 - 17.09.2018 11:50
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стрічка конвеєрна ШР-1000-1600-4-EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)
Кількість
4100 метри
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕРЛАЙТ"
Оскарження: 28.08.2018 11:50 - 02.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30487486
-
Контактна особа:
Білаш Сергій Анатолійович 380504701214, arlite2018@list.ru
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, Артема, 49
Оскарження: 28.08.2018 11:50 - 02.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
17 098 845.00 UAH з ПДВ /
17 011 720.00 UAH з ПДВ
17 011 720.00 UAH з ПДВ
Документи
37
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬФА НТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40800660
-
Контактна особа:
Яманко Павло Максимович 380995073668, 380995073668 yamanko97@inbox.ru
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, буд. 37-41, офіс 705
Початкова пропозиція
17 114 220.00 UAH з ПДВ /
17 027 095.00 UAH з ПДВ
17 027 095.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
20.08.2018 15:33
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
a70c9f413c5e4d33a3678c9cdfedccf6
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-18-000165-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕРЛАЙТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30487486
-
Контактна особа:
Білаш Сергій Анатолійович 380504701214, arlite2018@list.ru
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, Артема, 49
Номер договору:
№ 06-467
Сума договору:
17 011 720.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
03.10.2018 00:00
Статус:
Підписаний