• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Стрічка конвеєрна

17 011 720.00 UAH з ПДВ
Номер: a70c9f413c5e4d33a3678c9cdfedccf6
Ідентифікатор договору: UA-2018-07-18-000165-a-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕРЛАЙТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Номер договору: № 06-467
Дата підписання: 03.10.2018 00:00
Період дії договору: 03.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 17 011 720.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 17 011 720.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стрічка конвеєрна ШР-1000-1600-4-EP-400-4,5-3,5-ТГ-У5 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини
Кількість 4100 метри
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Малиновського,1 На карті