-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мікроавтобус на базі Форд Транзіт для потреб дистрибуції або еквівалент- ID: UA-2026-07-23-001176-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29887210
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131529ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мікроавтобус на базі Форд Транзіт для потреб дистрибуції або еквівалент- ID: UA-2026-07-21-002625-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29864223
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131529ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобіль Mitsubishi Outlander 2.5 CVT Intense, або еквівалент- ID: UA-2026-04-09-009788-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28880446
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131529ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Мікроавтобус на базі Форд Транзіт для потреб дистрибуції або еквівалент»- ID: UA-2025-12-17-006677-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27609754
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131529ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Легкові автомобілі RENAULT EXPRESS (5 місць) або еквівалент»- ID: UA-2025-12-17-005446-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27608538
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131529ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Автомобілі для оперативно-виїзних бригад (Mitsubishi L 200 або еквівалент) »- ID: UA-2025-12-16-020848-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27597443
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131529ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Легкові автомобілі RENAULT EXPRESS 5 місць або еквівалент- ID: UA-2025-01-22-013073-a
- Дата створення : 22.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24133852
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131529ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобілі для оперативно- виїзних бригад (Mitsubishi L 200 або еквівалент)- ID: UA-2024-12-06-001218-a
- Дата створення : 06.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23549561
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131529ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Легкові автомобілі- ID: UA-2024-08-16-006222-a
- Дата створення : 16.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22335985
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131529ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобілі для оперативно-виїзної бригади Mitsubishi L 200 або еквівалент- ID: UA-2023-12-29-001857-a
- Дата створення : 29.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20285659
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131529ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бригадні автомобілі (мікроавтобуси)- ID: UA-2023-12-29-001708-a
- Дата створення : 29.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20285509
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131529ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобілі для оперативно-виїзної бригади Mitsubishi L 200 або еквівалент- ID: UA-2023-12-20-014656-a
- Дата створення : 20.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20166743
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131529ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бригадні автомобілі (мікроавтобуси)- ID: UA-2023-12-20-006041-a
- Дата створення : 20.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20157995
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131529ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобілі легкові для ОВБ- ID: UA-2023-12-20-004074-a
- Дата створення : 20.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20156211
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131529ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобілі для персоналу по роботі із засобами обліку- ID: UA-2023-12-20-002186-a
- Дата створення : 20.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20154268
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131529ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -