• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бригадні автомобілі (мікроавтобуси)

Закупівля здійснюється на виконання заходу відповідно до п. 6.2.2. Розділу 6 Інвестиційної програми Замовника на 2024 рік

Торги не відбулися

15 561 996.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 77 809.98 UAH
Номер: f75d2388eb9449be970f433ef19f90a0
Внутрішній номер закупівлі: 20157995
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-20-006041-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Наталія Плавайко +380312619861 vspz2@zakarpat.energy
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 15 561 996.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.12.2023 11:15 - 25.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 20.12.2023 11:15 - 28.12.2023 09:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴15 561 996.00 Бригадні автомобілі (мікроавтобуси)