-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Автомобілі для оперативно-виїзних бригад (Mitsubishi L 200 або еквівалент) »
Тендер Prozorro UA-2025-12-16-020848-a
Закупівля здійснюється на виконання заходів згідно з пунктом 6.2.1 розділу 6 Інвестиційної програми ПрАТ «Закарпаттяобленерго» на 2026 рік
Завершена
3 855 240.00
UAH з ПДВ
Номер:
3d66de608efd41db8eec8be63f52ea16
Внутрішній номер закупівлі:
27597443
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-16-020848-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михайло Булина +380312619861 vspz1@zakarpat.energy
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 855 240.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.12.2025 16:19 - 21.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2025 16:19 - 24.12.2025 09:00
Аукціон:
з 25.12.2025 11:32
Період кваліфікації:
24.12.2025 09:00 - 25.12.2025 15:24
Період завантаження договору:
31.12.2025 00:00 - 10.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 855 240.00 «Автомобілі для оперативно-виїзних бригад (Mitsubishi L 200 або еквівалент) »