• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Легкові автомобілі

Завершена

1 752 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 760.00 UAH
Номер: 89f3e3e4f21641d289196a994f4b7b17
Внутрішній номер закупівлі: 22335985
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-16-006222-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Наталія Плавайко +380312619861 vspz2@zakarpat.energy
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 752 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.08.2024 13:41 - 21.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 16.08.2024 13:41 - 24.08.2024 09:00
Період кваліфікації: 24.08.2024 09:00 - 26.08.2024 16:49
Період завантаження договору: 01.09.2024 00:00 - 11.09.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 752 000.00 Легкові автомобілі