-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Легкові автомобілі RENAULT EXPRESS 5 місць або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2025-01-22-013073-a
Закупівля здійснюється на виконання заходів згідно з пунктом 6.3.1 розділу 6 Інвестиційної програми ПрАТ «Закарпаттяобленерго» на 2025 рік
Завершена
4 665 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 23 329.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 23 329.75 UAH
Номер:
6dca972daf43488f91c83faf10457dd5
Внутрішній номер закупівлі:
24133852
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-22-013073-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Плавайко +380312619861 vspz2@zakarpat.energy
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 665 950.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.01.2025 14:54 - 27.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.01.2025 14:54 - 30.01.2025 09:00
Період кваліфікації:
30.01.2025 09:00 - 30.01.2025 16:46
Період завантаження договору:
05.02.2025 00:00 - 15.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 665 950.00 Легкові автомобілі RENAULT EXPRESS 5 місць або еквівалент