-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Легкові автомобілі RENAULT EXPRESS 5 місць або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2025-01-22-013073-a
Закупівля здійснюється на виконання заходів згідно з пунктом 6.3.1 розділу 6 Інвестиційної програми ПрАТ «Закарпаттяобленерго» на 2025 рік
Завершена
4 665 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 23 329.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 23 329.75 UAH
Період уточнення:
22.01.2025 14:54 - 27.01.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим