• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Легкові автомобілі RENAULT EXPRESS або еквівалент 5 місць типу седан

Оголошено тендер

4 665 950.00 UAH
Номер: b83af95a08ce4a5abafa7402abb777fb
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-01-22-015872-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 4 665 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Легкові автомобілі RENAULT EXPRESS або еквівалент 5 місць типу седан
Примітки: Закупівля здійснюється на виконання заходів згідно з пунктом 6.3.1 розділу 6 Інвестиційної програми ПрАТ «Закарпаттяобленерго» на 2025 рік
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Дата опублікування: 22.01.2025 14:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 665 950.00 UAH