-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Мікроавтобус на базі Форд Транзіт для потреб дистрибуції або еквівалент»
Тендер Prozorro UA-2025-12-17-006677-a
Закупівля здійснюється на виконання заходів згідно з пунктом 6.3.2 розділу 6 Інвестиційної програми ПрАТ «Закарпаттяобленерго» на 2026 рік
Завершена
2 160 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8472a4db85cc41608e9444681b171282
Внутрішній номер закупівлі:
27609754
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-17-006677-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михайло Булина +380312619861 vspz1@zakarpat.energy
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.12.2025 11:17 - 22.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2025 11:17 - 25.12.2025 09:00
Аукціон:
з 26.12.2025 14:34
Період кваліфікації:
25.12.2025 09:00 - 26.12.2025 12:00
Період завантаження договору:
01.01.2026 00:00 - 11.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 160 000.00 «Мікроавтобус на базі Форд Транзіт для потреб дистрибуції або еквівалент»