-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Мікроавтобус на базі Форд Транзіт для потреб дистрибуції або еквівалент»
Оголошено тендер
2 160 000.00
UAH
Номер:
f3e346c9dd2041b2a2b9245c66d352c8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-17-007456-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 160 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Мікроавтобус на базі Форд Транзіт для потреб дистрибуції або еквівалент»
Примітки:
Закупівля здійснюється на виконання заходів згідно з пунктом 6.3.2 розділу 6 Інвестиційної програми ПрАТ «Закарпаттяобленерго» на 2026 рік
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
Дата опублікування:
17.12.2025 11:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 160 000.00 UAH