-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобілі для оперативно- виїзних бригад (Mitsubishi L 200 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2024-12-06-001218-a
Закупівля здійснюється на виконання заходів згідно з пунктом 6.2.1 розділу 6 Інвестиційної програми ПрАТ «Закарпаттяобленерго» на 2025 рік
Завершена
7 181 256.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 35 906.28 UAH
мін. крок: 0.5% або 35 906.28 UAH
Номер:
32e0e9468bc842a2b565ca6525180387
Внутрішній номер закупівлі:
23549561
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-06-001218-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Плавайко +380312619861 vspz2@zakarpat.energy
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 181 256.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.12.2024 09:17 - 11.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2024 09:17 - 14.12.2024 07:00
Період кваліфікації:
14.12.2024 07:00 - 17.12.2024 14:31
Період завантаження договору:
23.12.2024 00:00 - 02.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 181 256.00 Автомобілі для оперативно- виїзних бригад (Mitsubishi L 200 або еквівалент)