-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобілі для оперативно- виїзних бригад (Mitsubishi L 200 або еквівалент)
Оголошено тендер
7 181 256.00
UAH
Номер:
bedf191fd78c4f2cad8caefc1b62c758
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-06-001182-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
7 181 256.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобілі для оперативно- виїзних бригад (Mitsubishi L 200 або еквівалент)
Примітки:
Закупівля здійснюється на виконання заходів згідно з пунктом 6.2.1 розділу 6 Інвестиційної програми ПрАТ «Закарпаттяобленерго» на 2025 рік
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
Дата опублікування:
06.12.2024 08:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума7 181 256.00 UAH