-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобілі для оперативно- виїзних бригад (Mitsubishi L 200 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2024-12-06-001218-a
Закупівля здійснюється на виконання заходів згідно з пунктом 6.2.1 розділу 6 Інвестиційної програми ПрАТ «Закарпаттяобленерго» на 2025 рік
Завершена
7 181 256.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 35 906.28 UAH
мін. крок: 0.5% або 35 906.28 UAH
Період уточнення:
06.12.2024 09:17 - 11.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим