-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Бригадні автомобілі (мікроавтобуси)
Тендер Prozorro UA-2023-12-29-001708-a
Закупівля здійснюється на виконання заходу відповідно до п. 6.2.2. Розділу 6 Інвестиційної програми Замовника на 2024 рік
Торги не відбулися
15 561 996.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 77 809.98 UAH
мін. крок: 0.5% або 77 809.98 UAH
Номер:
afefd73c06cf499e93133072874ec9cf
Внутрішній номер закупівлі:
20285509
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-29-001708-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Плавайко +380312619861 vspz2@zakarpat.energy
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 561 996.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.12.2023 10:39 - 05.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.12.2023 10:39 - 08.01.2024 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 561 996.00 Бригадні автомобілі (мікроавтобуси)