-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Бригадні автомобілі (мікроавтобуси)
Тендер Prozorro UA-2023-12-29-001708-a
Закупівля здійснюється на виконання заходу відповідно до п. 6.2.2. Розділу 6 Інвестиційної програми Замовника на 2024 рік
Торги не відбулися
15 561 996.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 77 809.98 UAH
мін. крок: 0.5% або 77 809.98 UAH
Період уточнення:
29.12.2023 10:39 - 05.01.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим