-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобілі для оперативно-виїзної бригади Mitsubishi L 200 або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2023-12-29-001857-a
Закупівля здійснюється на виконання заходу відповідно до п. 6.2.1. Розділу 6 Інвестиційної програми Замовника на 2024 рік
Завершена
9 302 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 46 512.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 46 512.00 UAH
Номер:
388c99cb97e840939f40d1f8f20306d1
Внутрішній номер закупівлі:
20285659
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-29-001857-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Плавайко +380312619861 vspz2@zakarpat.energy
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 302 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.12.2023 10:49 - 05.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.12.2023 10:49 - 08.01.2024 09:00
Період кваліфікації:
08.01.2024 09:01 - 10.01.2024 14:08
Період завантаження договору:
16.01.2024 00:00 - 26.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 302 400.00 Автомобілі для оперативно-виїзної бригади Mitsubishi L 200 або еквівалент