-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобілі легкові для ОВБ
Тендер Prozorro UA-2023-12-20-004074-a
Закупівля здійснюється на виконання заходу відповідно до п. 6.3.1. Розділу 6 Інвестиційної програми Замовника на 2024 рік
Завершена
1 488 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 440.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 440.00 UAH
Номер:
fdcc4c3deb624fadab10cff89ef3a933
Внутрішній номер закупівлі:
20156211
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-20-004074-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Плавайко +380312619861 vspz2@zakarpat.energy
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 488 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.12.2023 10:30 - 25.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2023 10:30 - 28.12.2023 09:00
Період кваліфікації:
28.12.2023 09:00 - 04.01.2024 09:38
Період завантаження договору:
10.01.2024 00:00 - 20.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 488 000.00 Автомобілі легкові для ОВБ