-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобілі легкові для ОВБ
Тендер Prozorro UA-2023-12-20-004074-a
Закупівля здійснюється на виконання заходу відповідно до п. 6.3.1. Розділу 6 Інвестиційної програми Замовника на 2024 рік
Завершена
1 488 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 440.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 440.00 UAH
Період уточнення:
20.12.2023 10:30 - 25.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим