• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Легкові автомобілі RENAULT EXPRESS (5 місць) або еквівалент»

Закупівля здійснюється на виконання заходів згідно з пунктом 6.3.1 розділу 6 Інвестиційної програми ПрАТ «Закарпаттяобленерго» на 2026 рік

Завершена

2 160 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5ac11a841d4345dd8460120eb68386d8
Внутрішній номер закупівлі: 27608538
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-17-005446-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Михайло Булина +380312619861 vspz1@zakarpat.energy
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.12.2025 10:53 - 22.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 17.12.2025 10:53 - 25.12.2025 09:00
Аукціон: з 26.12.2025 11:13
Період кваліфікації: 25.12.2025 09:00 - 26.12.2025 11:51
Період завантаження договору: 01.01.2026 00:00 - 11.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 160 000.00 «Легкові автомобілі RENAULT EXPRESS (5 місць) або еквівалент»