-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобіль Mitsubishi Outlander 2.5 CVT Intense, або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-04-09-009788-a
Завершена
1 545 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
db6db43aa7504a359f410a26830b2014
Внутрішній номер закупівлі:
28880446
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-09-009788-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михайло Мигович +380312619861 vspz3@zakarpat.energy
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 545 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.04.2026 15:28 - 14.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.04.2026 15:28 - 17.04.2026 09:00
Аукціон:
з 20.04.2026 12:02
Період кваліфікації:
17.04.2026 09:00 - 17.04.2026 10:43
Період завантаження договору:
23.04.2026 00:00 - 03.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 545 000.00 Автомобіль Mitsubishi Outlander 2.5 CVT Intense, або еквівалент