• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Автомобіль Mitsubishi Outlander 2.5 CVT Intense, або еквівалент

Оголошено тендер

1 545 000.00 UAH
Номер: c03170c9694a4ec5937f4994840ac5d0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-09-009486-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 1 545 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автомобіль Mitsubishi Outlander 2.5 CVT Intense, або еквівалент
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Дата опублікування: 09.04.2026 14:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 545 000.00 UAH