-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична аппаратура для комутування та...×-
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична аппаратура для комутування та захисту електричних кіл)
- ID: UA-2026-08-31-006084-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239373
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична аппаратура для комутування та...×-
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична аппаратура для комутування та захисту електричних кіл)
- ID: UA-2026-08-31-000215-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233458
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична аппаратура для комутування та...×-
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична аппаратура для комутування та захисту електричних кіл)
- ID: UA-2026-08-18-007801-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30117684
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична аппаратура для комутування та...×-
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична аппаратура для комутування та захисту електричних кіл)
- ID: UA-2026-08-17-006212-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30103091
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична аппаратура для комутування та...×-
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична аппаратура для комутування та захисту електричних кіл)
- ID: UA-2026-08-07-001887-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30020126
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична аппаратура для комутування та...×-
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична аппаратура для комутування та захисту електричних кіл)
- ID: UA-2026-08-05-009183-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30002387
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та з...×-
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
- ID: UA-2026-06-23-007964-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29623474
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та з...×-
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
- ID: UA-2026-06-09-010042-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29482554
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розрядник (обмежувач перенапруги) Є ОПН-П-35/40.5/10/600 УХЛ 1 (ДК 021:2015-31210000-1 Еле...×-
Розрядник (обмежувач перенапруги) Є ОПН-П-35/40.5/10/600 УХЛ 1 (ДК 021:2015-31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
- ID: UA-2026-05-14-010040-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29226612
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та з...×-
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
- ID: UA-2026-05-11-004883-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29177151
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та з...×-
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
- ID: UA-2026-04-27-005025-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29035400
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та з...×-
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
- ID: UA-2026-04-27-004210-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29034599
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та з...×-
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
- ID: UA-2026-03-09-010196-a
- Дата створення : 09.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28542470
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та з...×-
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
- ID: UA-2026-02-24-007482-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28408716
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та з...×-
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
- ID: UA-2026-02-05-012582-a
- Дата створення : 05.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28203457
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -