-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична аппаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000215-a
Завершена
78 704.80
UAH без ПДВ
Номер:
0cbbe91783bf41448f317e0009e34471
Внутрішній номер закупівлі:
30233458
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000215-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34621490
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, територіальна громада Криничанська, Комплекс будівель та споруд №2 (колишня Аулівська с/р)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Чепурко +380633037259 vodatender2025@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
78 704.80 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автоматичний вимикач УКРЕМ ВА-2004N/400 3р 250А АСКО
Кількість
3 штука
Період постачання
26.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Автоматичний вимикач УКРЕМ ВА-2004N/800 3р 800А АСКО
Кількість
3 штука
Період постачання
26.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Додатковий та аварійний контакт до ВА 250
Кількість
6 штука
Період постачання
26.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Додатковий та аварійний контакт до ВА 630,800
Кількість
6 штука
Період постачання
26.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Коробка установча, 65 мм, бетон, КМ 01 (уп. 100 шт)
Кількість
40 штука
Період постачання
26.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Модульний автоматичний вимикач UTrust 3р 25А С 6kА
Кількість
3 штука
Період постачання
26.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Модульний автоматичний вимикач UTrust 3р 32А С 6kА
Кількість
3 штука
Період постачання
26.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Модульний автоматичний вимикач UTrust 3р 63А С 6kА
Кількість
2 штука
Період постачання
26.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Автоматичний вимикач E.NEXT e.mcb.stand.45.1.C16
Кількість
6 штука
Період постачання
26.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Корпус ЩОН 12
Кількість
2 штука
Період постачання
26.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Клемна колодка "тип Н" 25 мм2 / 60А біла
Кількість
3 штука
Період постачання
26.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЄРЬОМЕНКО ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2823004811
-
Адреса:
51940, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ПРОСПЕКТ МЕТАЛУРГІВ будинок 32 квартира 45
Ціна пропозиції
78 704.80 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 08:38
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
740aa4a3e1ee476a8d134bd0a4aea651
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000215-a-a1
Постачальник:
ЄРЬОМЕНКО ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2823004811
-
Адреса:
51940, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ПРОСПЕКТ МЕТАЛУРГІВ будинок 32 квартира 45
Номер договору:
623-26
Сума договору:
78 704.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
26.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний